جستجو
منو Close

خمیر دندان کلگیت کودک مناسب 2 تا 5 سال مدل Bubble Fruit

تولید شده مخصوص کودکان با دندان های کوچک ضد پوسیدگی دندان و محافظت از مینای دندان و ملایم طعم ملایم میوه که باعث لذت بخش شدن مسواک زدن برای کودک شما می شود
بارکد محصول: 6920354812866
420٬000
190٬000
ناموجود
خمیر دندان کلگیت مناسب کودکان 2 تا 5 سال یکی از بهترین انتخاب هایی هست که می توانید برای کودکتان داشته باشید . حجم این خمیر دندان ضد پوسیدگی 50 میل است که بعد از باز کردن درب آن 12 ماه فرصت دارید تا کامل از آن استفاده کنید .

این خمیر دندان ضد پوسیدگی هست به این معنا که با پوسیدگی دندان مبارزه میکند و سد اول دفاعی برای پوسیدگی دندان مینای دندان است . بنابراین اگر مینای دندان تقویت شود خمیر دندان استفاده شده موفق به جلوگیری از پوسیدگی دندان می شود .

از مواد تشکیل دهنده این خمیر دندان می توان به سدیم فلوراید اشاره کرد که برای جلوگیری از پوسیدگی دندان بسیار مفید است .

یکی دیگر از مواد به کار رفته در این خمیر دندان سوربیتول است . سوربیتول دو کارایی دارد .

سوربيتول ماده اي است که مانع از دست دادن آب در خمير دندان می شود و باعث مي شود که مخمير دندان صاف و يکدست باشد.

همچنین سوربيتول به عنوان يک غلظت دهنده براي جلوگيري از خشک شدن خمير دندان هنگام باز شدن لوله يا استفاده از خمير دندان در معرض هوا استفاده مي شود.

آب نیز یکی دیگر از مواد تشکیل دهنده این خمیردندان کلگیت کودک است که باعث حل شدن کلیه مواد تشکیل دهنده این خمیر دندان می شود.

خمیر دندان کلگیت کودک برای تمیز کردن و صیقل دادن دندان ها از سلیس هیدراته استفاده می کند .

از دیگر مواد به کار رفته در این خمیر دندان می توان به PEG-12 اشاره کرد پلی اتیلن گلایکون یک ماده مرطوب کننده است که به حفظ رطوبت کمک می کند و باعث حل شدن سایر مواد می شود .

سلولز گام از دیگر مواد بکار رفته در این خمیر دندان است که به عنوان غلیظ کننده یا تثبیت کننده استفاده می شود و وظیفه آن مخلوط کردن مواد اولیه مایع و جامد خمیر دندان به طور یکنواخت و ایجاد جریان قالب، ویسکوزیته مناسب و یک درخشندگی خاص و همچنین لطافت است.

سدیم لوریل سولفات به عنوان ماده حل کننده یا پاک کننده استفاده می شود .

طعم دهنده هایی که در این خمیر دندان استفاده شده کمتر از 0.01 درصد است که عبارتند از :

روغن پوست پرتقال ، روغن پوست لیمو

Carvone, Cinnamal, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Citrus Limon Peel Oil, Diethyl Malonate, Ethyl Butyrate, Ethyl Propionate, Eugenol, Isoamyl Acetate, Limonene, Menthol
سدیم ساخارین برای شیرین کردن خمیر دندان بکار می رود .

Mica میکا باعث درخشندگی خمیر دندان می شود .

مشخصات محصول
مشخصات
وزن50 میلی لیتر
تاریخ انقضا01/03/2023
*
*
*