نحوه ارسال سفارش

مشتریان محترم می توانند محصولات مورد نیاز خود را در هر روز و ساعتی در تمام روزهای سال سفارش دهند. سفارش های ثبت شده در روزها و ساعات غیر کاری در اولین روز کاری بعد پردازش و آماده ارسال می شود .

روزهای کاری فروشگاه اینترنتی سپهر مال شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 و پنجشنبه ها ساعت 9 تا 12:30 می باشد.

سفارش ها 2 روز کاری بعد از ثبت نهایی سفارش و تایید پرداخت توسط بانک آماده ارسال می شوند . این زمان با توجه به حجم سفارش ها ممکن است یک تا 2 روز بیشتر شود.

سفارش های تهران با توجه به انتخاب مشتری با پیک شهری یا با پست ارسال می شود . در صورت انتخاب پیک شهری هزینه ارسال به صورت پس کرایه خواهد بود و مشتری محترم هنگام دریافت سفارش هزینه ارسال را به پیک پرداخت می کند این هزینه با توجه به آدرس مشتری متغیر است و هزینه ثابتی ندارد . در صورتی که هنگام ثبت سفارش ارسال با پست را انتخاب کرده باشید هزینه ارسال به فاکتور اضافه می شود .  زمان تحویل توسط پست بین 7 تا 14 روز کاری بعد از تحویل به پست است .

سفارش های شهرهای غیر از تهران نیز 2 روز کاری بعد از ثبت نهایی سفارش و تایید توسط بانک آماده ارسال می شوند که این زمان با توجه به حجم سفارش ها ممکن است تا 2 روز بیشتر شود .

در صورتی که ارسال با پست را انتخاب کرده باشید هزینه ارسال با توجه به وزن ، حجم و مقصد توسط سیستم محاسبه شده و به فاکتور اضافه می شود و بعد از تحویل به پست 7 تا 14 روز کاری بعد به مشتری محترم تحویل داده می شود .

در صورتی که هنگام ثبت سفارش ارسال با تیپاکس را انتخاب کرده باشید هزینه ارسال به صورت پس کرایه خواهد بود هزینه ارسال را هنگام تحویل سفارش خود به مامور تیپاکس پرداخت می کنید و این هزینه توسط خود شرکت تیپاکس محاسبه می شود .

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.