جستجو
منو Close

قهوه فوری کارته نویر 95 گرم - CARTE NOIRE

قهوه فوری کارته نویر اصالتا فرانسوی است که توسط لاوازا خریداری شد . یکی از معدود قهوه های فوری موجود در بازار است که در آن از قهوه ارگانیک 100% عربیکا استفاده شده است و عطر و طعم بی نظیری به آن بخشیده است.
بارکد محصول: 4607001777199
2٬120٬000
1٬960٬000
ناموجود

قهوه فوری کارته نویر 95 گرم


قهوه های موجود دار بازار معمولا ترکیبی از قهوه روبوستا و عربیکا است .

قهوه فوری کارته نویر یکی از معدود قهوه های فوری موجود در بازار است که در آن از قهوه ارگانیک 100% عربیکا استفاده شده است و عطر و طعم بی نظیری به آن بخشیده است .

کارته نویر یکی از برترین و بهترین کمپانی ها در صنعت قهوه در دنیا است و استاندارد بی عیب و نقصی را برای قهوه در دنیا ایجاد کرده است .

این مدل قهوه فوری کارته نویر با 100 درصد قهوه عربیکا یک شاهکار واقعی و بی نظیر است . قهوه کارته نویر از دانه های قهوه 100 درصد عربیکا که در آمریکای لاتین و آسیا وجود دارد ، تهیه شده است .

طعم فوق العاده و بی نظیر کارته نویر باعث می شود هیچ وقت آن لحظه نوشیدن این قهوه خاص را فراموش نکنید و طعم آن همیشه برایتان تداعی کننده یک لحظه به یاد ماندنی خواهد بود .

قهوه فوری کارته نویر تداعی کننده قهوه های اصلی فرانسوی است که برای همیشه در ذهن شما باقی می ماند .

اما برند کارته نویر اصالتا فرانسوی است که در کشورهای مختلف از جمله انگلیس و روسیه نیز تولید می شود . برند کارته نویر کار خود را از سال 1970 در فرانسه آغاز کرد و موسس آن Monsieur René Monnier ( موسیو رنه مونیر) است که از همان ابتدا سعی کرد با هنر فرانسوی طعمی خاص به قهوه خود ببخشد .

حتما برند معروف ایتالیایی لاوازا را می شناسید . لاوازا بعدها برند کارته نویر را خرید اما همچنان به نام همین برند فعالیت دارد .

قهوه عربیکا نسبت به قهوه روبوستا تلخی کمتری دارد و همچنین کافئین کمتری نسبت به قهوه روبوستا دارد .

از خواص قهوه عربیکا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قهوه عربیکا دارای مقادیر زیادی آنتی اکسیدان است که برای پیشگیری از سرطان مفید است

  • مزایای ضد میکروبی دارد

  • پیشگیری از آلزایمر ، پارکینسون و بیماری های اختلال حافظه

  • افزایش تولید هورمون آندورفین در بدن

  • تقویت ناخن و استخوان ها به دلیل وجود پتاسیم در آن

  • انرژی بخش و نشاط آور

مشخصات محصول
مشخصات
وزن95 گرم
تاریخ انقضا04/01/2023
*
*
*