جستجو
منو Close

رویه ارسال سفارش

مشتریان محترم می توانند محصولات مورد نیاز خود را در هر روز و ساعتی در تمام روزهای سال سفارش دهند. سفارش های ثبت شده در روزها و ساعات غیر کاری در اولین روز کاری بعد پردازش و آماده ارسال می شود .

روزهای کاری فروشگاه اینترنتی سپهر مال شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ و پنجشنبه ها ساعت ۹ تا ۱۲:۳۰ می باشد.

سفارش ها ۲ روز کاری بعد از ثبت نهایی سفارش و تایید پرداخت توسط بانک آماده ارسال می شوند . این زمان با توجه به حجم سفارش ها ممکن است یک تا ۲ روز بیشتر شود.

سفارش های تهران با توجه به انتخاب مشتری با پیک شهری یا با پست ارسال می شود . در صورت انتخاب پیک شهری هزینه ارسال به صورت پس کرایه خواهد بود و مشتری محترم هنگام دریافت سفارش هزینه ارسال را به پیک پرداخت می کند این هزینه با توجه به آدرس مشتری متغیر است و هزینه ثابتی ندارد . در صورتی که هنگام ثبت سفارش ارسال با پست را انتخاب کرده باشید هزینه ارسال به فاکتور اضافه می شود .  زمان تحویل توسط پست بین ۷ تا ۱۴ روز کاری بعد از تحویل به پست است .

سفارش های شهرهای غیر از تهران نیز ۲ روز کاری بعد از ثبت نهایی سفارش و تایید توسط بانک آماده ارسال می شوند که این زمان با توجه به حجم سفارش ها ممکن است تا ۲ روز بیشتر شود .

سفارش های شهرستان با پست ارسال می شود .هزینه ارسال با توجه به وزن ، حجم و مقصد توسط سیستم محاسبه شده و به فاکتور اضافه می شود و بعد از تحویل به پست ۷ تا ۱۴ روز کاری بعد به مشتری محترم تحویل داده می شود .

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.